vychutnejte si pobyt naplno...

připravili jsme pro Vás tyto nabídky 

100% relax v horkém sudu

Po celý rok si můžete vychutnávat dokonalé  uvolnění těla i ducha v horkém sudu, který se vytápíte dřevem. Hydromasáž a systém jacuzzi systém jen umocní výjimečný zážitek s výhledem do údolí nebo pod nebem plných hvězd. Sud je až pro 8 lidí, má vlastní filtraci s generátorem ozónu pro lepší a bezpečnou desinfekci vody. Sud pronajímáme v zimně za 2.000 kč pobyt a v létě za 1.500 kč/pobyt

společenská stodola

Ok Společenská stodola je samostatný objekt pro posezení s přáteli mimo roubenku. Stodola je kompletně vybavená sezením, barem a letní kuchyní, kde můžete rožnit, grilovat a nebo si jen tak užívat tepla z krbu. Na stodolu navazuje terasa s horkým sudem a velkým přírodním jezírkem pro schlazení ať už ze sauny, či sudu nebo pro posílení těla otužováním. 

zajištění masových specialit

Nechte přípravu masa  a specialit pro grilování na nás. Vše Vám připraví mistr řeznického cechu na základě vašich požadavku a dodáme na místo. Objednávku je samozřejmě potřeba učinit dostatečně včas (např. naložená krůta nejlépe 7 pracovních dní předem, atd.) 

Vše budete mít v lednici připravené již před vašim příjezdem. Ceník zde...

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.