rezervace

dotaz na termín a kalendář obsazenosti

Zarezervujte si termín včas.
Odpovíme Vám a potvrdíme termín e-mailemčasto se ptáte na....

Můžeme k vám s pejskem? Pejsky máme rádi, ale pobyt na chalupě je s nimi problematický. Jednak mohou poškodit interiér a jednak jsou ohrožením pro příští hosty, kteří mohou trpět alergií. Z tohoto důvodu nejsou psi ani žádná jiná zvířata povolena. Prosíme nevolejte a neptejte se nás, zda by nebylo možné, abyste si sebou vzali svého malého zaručeně hodného pejska. Litujeme, opravdu to není možné.
Mohu získat slevu na ubytování? Cena je pevně daná a nastavená s ohledem na kvalitu a komfort ubytování. Pokud Vás neoslovil ani náš cenově zvýhodněný BALÍČEK "RELAX" (informace najdete v ceníku), ale přesto chcete k nám do Jizerek a krásné přírody, v okolí najdete jistě jinou alternativu ubytování.
Co si se sebou máme vzít? Pevně věříme, že Vám u nás nebude nic chybět. Chalupa je nová a neustále se snažíme jí dovybavovat i ná základě vašich podnětů, za které jsme rádi. Ptejte se tedy a rádi odpovíme.
Jak se k Vám dostaneme v zimě? Věříme, že bez problémů, cesta je běžně sjízdná a udržována v zimě pravidelně pluhem, bez výbavy a lopaty se ale na hory nejezdí a správný návštěvník a chlap jezdí do hor připraven na všechny přírodní živle.
Může se na chalupě kouřit? V interiéru roubenky je přísně zakázáno kouřit a manipulovat s otevřeným ohněm. Náruživý kuřáci jsou jistě zvyklí kouřit na hanbě, v zimě a mimo dosah nekuřáků a dětí. Také jistě chápou, že jejich nedopalky v trávě nekuřák vidí a kuřáckému zlozvyku cvrnkání vajglů do dálky nerozumí.
Můžeme se dohodnout na jiném čase příjezdu/odjezdu? Ano lze se domluvit jinak, ale jen předem a s ohledem na obsazenost. Jistě se budeme snažit vyjít vstříc.
Je na chalupě signál a wifi? Ano je a dostatečná, heslo dostanete od nás po příjezdu . Bohužel "špatné" počasí může kvalitu signálu zhoršit a také počet vašich zařízení a jejich využívání zbržďuje "tok" dat.
Chceme pořádat oslavu, párty s kamarády, je to možné?? Svatby, rozlučky se svobodou a podobné párty nepořádáme, děkujeme za pochopení 😊. Nacházíme se v chráněné přírodní oblasti a nemůžeme tolerovat ani ohňostroje a podobně hlučné a světelné nesmysly. Jistě najdete pro svou velkolepou oslavu lepší prostory k tomu uzpůsobené. A až budete hledat odpočinek, relax a sportovní vyžití, rádi Vás u nás přivítáme.
Je roubenka dostatečně vybavena na vaření? Ano myslíme si že ano, přesto rádi dostaneme zpětné info co by bylo potřeba. Každý má jiný směr stravování a požadavků. Snažíme se vybavit dostatkem pro 2-3 rodiny a tak někdy již není místo na jiné vybavení.
Co všechno máme raději nechat doma? Prosíme nechte doma své drony, přenosné reproduktory a domácí mazlíčky. Nacházíme se v chráněné krajinné oblasti, a respektujeme právo sousedů na soukromí. V okolí chalupy platí zákaz dětských diskoték nebo fitness cvičení s reprodukovanou hudbou. Po 22:00 hod. platí noční klid. V případě narušování nočního klidu může být ve správním řízení uložena pokuta až 10.000Kč.

obsazenost - volné termíny můžou být již obsazeny rychlejším zájemcem, odpovíme Vám co nejdříve....zarezervovaný termín znamená, že již čekáme jen na platbu...
Rezervace bude schválena a termín pevně zamluvený až po zaplacení pobytu 50% z celkové ceny do 3 pracovních dní.