rezervace

dotaz na termín a kalendář obsazenosti

Zarezervujte si termín včas.
Odpovíme Vám a potvrdíme termín e-mailemčasto se ptáte na....

Můžeme k vám s pejskem? Pejsky máme rádi, ale pobyt na chalupě je s nimi problematický. Jednak mohou poškodit interiér a jednak jsou ohrožením pro příští hosty, kteří mohou trpět alergií. Z tohoto důvodu nejsou psi ani žádná jiná zvířata povolena. Prosíme neptejte se nás, zda by nebylo možné, abyste si sebou vzali svého malého hodného pejska. Litujeme, opravdu to není možné.
Mohu získat slevu na ubytování? Cena je pevně daná a nastavená s ohledem na kvalitu a komfort ubytování. Pokud i přesto chcete k nám do Jizerek a krásné přírody v okolí najdete spousty levnějšího ubytování.
Co si se sebou máme vzít? Chalupa je plně vybavená vším potřebným. Samozřejmě budeme rádi za případné dotazy a zároveň budeme vděčni i za vaše zpětné podněty, tak aby nikomu v budoucnu nic nechybělo.
Jak se k Vám dostaneme v zimě? Dbejte prosím pokynů pro příjezd zejména v zimě. Cesta je sice upravovaná plužením, a tedy běžně sjízdná, ale přeci jen jsme na konci cesty a poslední na řadě. Také předpokládáme, že bez řetězů se do hor nejezdí.
Může se na chalupě kouřit? Na chalupě je přísný zákaz kouření. Kuřáci jsou jistě již zvyklí kouřit na hanbě, daleko od nekuřáků a děti. Nekuřák ani nemá pochopení pro cvrnkání vajglů do dálky a v trávě je hned vidí.
Můžeme se dohodnout na jiném čase příjezdu/odjezdu? Ano lze se domluvit jinak, ale jen předem a s ohledem na obsazenost. Jistě se budeme snažit vyjít vstříc.
Je na chalupě wifi? Ano je a dostatečně silná, heslo dostanete od nás po příjezdu. Kvalitu signálu u nás ovlivňuje počasí a také počet napojených přístrojů může zpomalit tok dat.
Chceme pořádat oslavu, párty s kamarády, je to možné?? Svatby, rozlučky se svobodou a podobné párty nepořádáme, děkujeme za pochopení 😊. Nacházíme se v chráněné přírodní oblasti a nemůžeme tolerovat ani ohňostroje a podobně hlučné a světelné nesmysly.
Co všechno máme nechat doma? Prosíme nechte doma své drony, přenosné reproduktory a domácí mazlíčky. Nacházíme se v chráněné krajinné oblasti, a respektujeme právo sousedů na soukromí. V okolí chalupy nedovolujeme žádné aktivity s reprodukovanou hudbou. Po 22:00 hod. platí noční klid. V případě narušování nočního klidu může být ve správním řízení uložena pokuta až 10.000Kč.

obsazenost - volné termíny můžou být již obsazeny rychlejším zájemcem, odpovíme Vám co nejdříve....zarezervovaný termín znamená, že již čekáme jen na platbu...
Rezervace bude schválena a termín pevně zamluvený až po zaplacení pobytu 50% z celkové ceny do 3 pracovních dní.