ubytovací řád

podmínky ubytování a ubytovací řád


Provoz chalupy je celoroční. Ubytování je možné i mimo hlavní sezónu či na prodloužené víkendy. Chalupa je vhodná na prázdninové či sváteční pobyty. Týdenní pobyty jsou od pátku do pátku, pokud není dohodnuto jinak. Ideální komfort a zde najde 10 lidí (2-3 spřátelené rodiny)

Platba ve výši 50 % je splatná do 3 dnů po potvrzení rezervace. Doplatek je splatný do 30-ti dní před nástupem na týdenní pobyt, nebo do 14-ti dní před nástupem na víkendový pobyt.

Cena zahrnuje:

 • ubytování a využívání celého objektu a zahrady, ale pouze rekreačním způsobem
 • spotřeba elektrické energie do běžného limitu 90 kWh/den ( v případě nadspotřeby se doplácí 6kč/Kwh )
 • čisté povlečení, osušky a ručníky na počet ubytovaných osob
 • základní toaletní potřeby, utěrky, úklidové a mycí prostředky (tzv. startovací balíček)
 • celkový úklid po vašem odjezdu / zákazník předává chalupu běžně uklizenou
 • částečné spotřeby palivového dřeva do kamen
 • parkování přímo u chalupy pro 3 vozidla
 • spotřeba vody / voda je pitná z vlastního vrtu

Cena nezahrnuje:

 • vratnou kauci 5.000,- kč v hotovosti nebo převodem před dnem příjezdu / vyrovnání je při závěrečném předání chalupy ihned nebo převodem
 • spotřebovanou el. energii nad stanovený limit 90 kWh/den (bude doúčtována dle skutečné nadspotřeby ve výši 6,- Kč/1 kWh),
 • poplatek obci 20,- Kč/osoba a den (pro osoby starší 18 let),
 • vícenáklady na úklid a nadspotřeba dřeva nad stanovený limit

Kapacita objektu je max. 12 osob včetně dětí nad 2 roky. Každá další osoba může být ubytována pouze po dohodě s pronajímatelem za příplatek pokud není domluveno jinak.

Domácí mazlíček není povolen.

Obvyklý čas nástupu je v 16 hodin v den příjezdu. Prosíme jezděte včas. Předání chalupy je nejpozději do 10:30 hodin v den odjezdu (není-li dohodnuto jinak).

Storno poplatky

Storno poplatek při zrušení rezervace ze strany nájemce je následující:

 1. 60 dnů a více před termínem nástupu - 25 % ze smluvní ceny nájmu;
 2. 59 - 30 dnů před termínem nástupu - 50 % ze smluvní ceny nájmu;
 3. 29 - 14 dnů před termínem nástupu - 75 % ze smluvní ceny nájmu;
 4. 13 a méně dnů - 100% ze smluvní ceny nájmu.

Storno poplatek hradí nájemce při zrušení rezervace jen v případě, že chalupa nebude pronajata po celou dobu nájmu třetí osobě.

Detailní smluvní podmínky naleznete v přiloženém souboru. Klikněte níže na odkaz "smluvní podmínky ubytování." Součástí smluvních podmínek je také detailní ubytovací řád. Bylo by moc fajn, kdybyste si ho přečetli. Děkujeme.

Ochrana osobních dat:

Zákazník odesláním poptávky (dotaz na volný termín) na ubytování, dává souhlas ke zpracování osobních údajů, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení zadané v rezervaci. Jedná se o zpracování údajů nezbytných ke komunikaci vedoucí k uzavření smlouvy, přičemž za smlouvu se považuje závazně potvrzená rezervace a dále to, že se daný host ubytuje.

Dále pak dává zákazník souhlas ke zpracování osobních údajů při ubytování, a to údaje z Občanského průkazu, či jiného průkazu totožnosti, číslo osobního dokladu a datum narození a to z důvodu vedení evidenční knihy v souladu se zákonem č.565/1990 Sb. O místních poplatcích.