ubytovací řád

smluvní podmínky ubytování a ubytovací řád


Provoz chalupy je celoroční. Ubytování je možné i mimo hlavní sezónu či na prodloužené víkendy. Chalupa je vhodná na prázdninové či sváteční pobyty. Týdenní pobyty jsou od pátku do pátku, pokud není dohodnuto jinak. Ideální komfort zde najde 10 osob (2-3 spřátelené rodiny)

Platba ve výši 50 % je splatná do 3 dnů po potvrzení rezervace. Doplatek je splatný do 30-ti dní před nástupem na týdenní pobyt, nebo do 14-ti dní před nástupem na víkendový pobyt.

Cena zahrnuje:

 • ubytování a využívání celého objektu a zahrady, ale pouze rekreačním způsobem
 • spotřeba elektrické energie do 50 kWh/den (vyšší spotřeba se doplácí 8kč/Kwh)
 • čisté povlečení, osušky a ručníky na počet ubytovaných osob
 • základní toaletní potřeby, utěrky, úklidové a mycí prostředky (tzv. startovací balíček)
 • celkový úklid po vašem odjezdu / zákazník předává chalupu běžně uklizenou
 • částečné spotřeby palivového dřeva do kamen
 • parkování přímo u chalupy pro 3 vozidla
 • spotřeba vody / voda je pitná z vlastního vrtu

Cena nezahrnuje:

 • vratnou kauci 5.000,- kč nejlépe převodem před dnem příjezdu / vyrovnání je při závěrečném předání chalupy a následném úklidu zpět na účet převodem. (nezapomeňte se pro případné škody Vámi způsobené připojistit u své pojištovny, a také se pojistit na storno pobytu a to například ZDE )
 • spotřebovanou el. energii nad stanovený limit 50 kWh/den (bude doúčtována dle skutečné nadspotřeby ve výši 6,- Kč/kWh),
 • poplatek obci 20,- Kč/osoba a den (pro osoby starší 18 let),
 • vícenáklady na úklid a nadspotřeba dřeva nad stanovený limit
 • využívání koupacího horkého sudu s masážními tryskami.
 • využívání společenské stodoly s letní kuchyní, barem se zázemím

Kapacita objektu je max. 12 osob včetně dětí nad 1 rok. Ceny jsou v ceníku uvedeny převážně za 8 osob a každá další osoba nad 1 rok je dále zpoplatněna dle ceníku, pokud není domluveno jinak. 

Domácí mazlíček není povolen.

Obvyklý čas nástupu je v 16 hodin v den příjezdu. Prosíme jezděte včas. Předání chalupy je nejpozději do 10:00 hodin v den odjezdu (není-li dohodnuto jinak).

Storno poplatky a pojištění

Storno poplatek při zrušení rezervace ze strany nájemce je následující:

 1. 60 dnů a více před termínem nástupu - 25 % ze smluvní ceny nájmu;
 2. 59 - 30 dnů před termínem nástupu - 50 % ze smluvní ceny nájmu;
 3. 29 - 14 dnů před termínem nástupu - 75 % ze smluvní ceny nájmu;
 4. 13 a méně dnů - 100% ze smluvní ceny nájmu.

Storno poplatek hradí nájemce při zrušení rezervace jen v případě, že chalupa nebude pronajata po celou dobu nájmu třetí osobě. Na storno pobytu se lze pojistit například zde...

Detailní smluvní podmínky naleznete v přiloženém souboru. Klikněte níže na odkaz "smluvní podmínky ubytování." Součástí smluvních podmínek je také detailní ubytovací řád. Bylo by moc fajn, kdybyste si ho přečetli. Děkujeme.

Ochrana osobních dat:

Zákazník odesláním poptávky (dotaz na volný termín) na ubytování, dává souhlas ke zpracování osobních údajů, a to jméno, adresu, telefon a emailové spojení zadané v rezervaci. Jedná se o zpracování údajů nezbytných ke komunikaci vedoucí k uzavření smlouvy, přičemž za smlouvu se považuje závazně potvrzená rezervace a dále to, že se daný host ubytuje.

Dále pak dává zákazník souhlas ke zpracování osobních údajů při ubytování, a to údaje z Občanského průkazu, či jiného průkazu totožnosti, číslo osobního dokladu a datum narození a to z důvodu vedení evidenční knihy v souladu se zákonem č.565/1990 Sb. O místních poplatcích.